Czy IOD może być pracownikiem administratora?

Zgodnie z art. 37 ust. 6 RODO inspektorem ochrony danych może zostać zarówno pracownik administratora lub podmiotu przetwarzającego, jak i osoba spoza grona pracowników ww. podmiotów (outsourcing).

2019-01-15 Metadane artykułu
Podmiot udostępniający: Zespół Współpracy z Administratorami Danych
Wytworzył informację: Monika Młotkiewicz 2019-01-15
Wprowadził‚ informację: Edyta Madziar 2019-01-15 13:01:17
Ostatnio modyfikował: Edyta Madziar 2019-02-04 09:53:50