Kartka Świąteczna

Czy istnieje możliwość zawiadomienia o wyznaczeniu IOD przez pełnomocnika?

Zawiadomienie może zostać dokonane przez pełnomocnika administratora/podmiotu przetwarzającego (art. 10 ust. 2 ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. poz. 1000)

2019-01-07 Metadane artykułu
Podmiot udostępniający: Zespół Współpracy z Administratorami Danych
Wytworzył informację: Monika Młotkiewicz 2019-01-07
Wprowadził‚ informację: Edyta Madziar 2019-01-07 12:01:19
Ostatnio modyfikował: Edyta Madziar 2019-01-07 13:58:01